Dzień Dziecka 2021

Tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowy, ponieważ na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji. Na przedszkolaki czekała sala z dekoracjami oraz kolorowymi balonami, co zaowocowało uśmiechem na każdej dziecięcej buzi. Nauczycielki specjalne dla swoich wychowanków wystawiły inscenizację utworu „Kaczka dziwaczka” J. Brzechwy. Przedstawieniu towarzyszyło wiele radości. Nasze przedszkole odwiedził także gość specjalny, pan Roman Pankiewicz – autor książek dla dzieci. Pan Roman podczas spotkania z dziećmi wcielił się w trzy role: żołnierza, policjanta i strażaka. Prezentując swoje utwory angażował także przedszkolaki, które chętnie uczestniczyły w aktywnym czytaniu. Zwieńczeniem spotkania była możliwość zakupu książeczek Pana Pankiewicza wraz z dedykacją i autografem. Krasnoludki bardzo miło spędziły czas podczas zabaw animacyjnych, puszczania baniek mydlanych oraz zabaw z balonami. Przedszkolaki otrzymały nowe klocki oraz układankę z modelkami, które wzbogaciły wyposażenie sali. Każdy Krasnoludek otrzymał także drobny upominek – bańki mydlane oraz balonowe zwierzątko.