Jesień w oczach dziecka

W październiku przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym "Jesień w oczach dziecka", zorganizowaanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach. Zadaniem uczestników było zobrazowanie jesieni za pomocą dowolnej techniki plastycznej . Jury konkursowe przyznało następiujące miejsca naszym reprezentantom :

I miejsce - Natalia Jurczyk, Kalina Siemińska

II miejsce - Wiktoria Matyjaszczyk

III miejsce - Igor Suchecki, Aleksander Sapis, Adam Grzesiczak, Olivier Dziadkiewicz, Zoe Stocker, Miłosz Jędras, Oliwia Kramek, Anna Frączyk, Amelia Bok

Wyróżnienie - Antoni Mielczarek, Antoni Bąk, Jacek Borek, Zuzanna Sitkiewicz, Alicja Kluźniak, Miłosz Kosmala, Lena Bareła

Seredecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie przedszkola !