Wycieczka do Malutkie Resort

Dnia 25 maja 2023 r. dzieci 6-letnie i 5-4 letnie wraz z paniami wybrały się na wycieczkę do Malutkie Resort. Nie lada atrakcją okazała się podróż autokarem, większość dzieci jechała takim środkiem transportu pierwszy raz w życiu. Przedszkolaki miały możliwość zwiedzić mini zoo, gdzie mogły obserwować kozy, daniele, dziki, kaczki, osiołka oraz konie w naturalnym środowisku. Dzieci pogłębiły swoją wiedzę na temat zwierząt wsłuchując się w ciekawe opowieści pani przewodniczki. Po intensywnym zwiedzaniu odbyły się warsztaty robienia pizzy. „Krasnale” i „Sówki” poznały wiele ciekawostek na temat jej powstania. Przedszkolaki w małych grupach skomponowały własne pizze z ulubionych składników, a potem mogły ją zjeść. Pizza wykonana samodzielnie smakowała wyśmienicie. Dzieci pełnie pozytywnych wrażeń wróciły do przedszkola.