Wycieczka do szkoły podstawowej

Dnia 13 czerwca 2023 r. grupa dzieci 6-letnich wybrała się na wycieczkę do Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach. Przedszkolaki zwiedziły szatnie, świetlicę, salę gimnastyczną, salę nauczania indywidualnego, bibliotekę, sekretariat oraz gabinet Dyrektora, w którym miały okazję porozmawiać z Panią Dyrektor, a także podzielić się wrażeniami z wycieczki. Krasnale odwiedziły swoich starszych kolegów z klas I oraz klasy III oraz przyszłe wychowawczynie i nauczycieli. Dzieci miały okazję zasiąść w szkolnych ławkach oraz aktywnie uczestniczyć w lekcji języka angielskiego. Wycieczka ta wywołała wiele radości, a także pozwoliła przedszkolakom przełamać lęk przed szkołą. Dziękujemy Pani Dyrektor oraz nauczycielom za miłe przyjęcie przyszłych uczniów oraz możliwość zorganizowania wycieczki.