"Czas rozwinąć skrzydła..." - montaż słowno-muzyczny z okazji zakończenia przedszkola

Uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci sześcioletnich  w Publicznym Przedszkolu w Gidlach odbyło się 22 czerwca 2023 r. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice. Najstarsze przedszkolaki wzbogaciły ten dzień tańcem poloneza oraz występem artystycznym dziękując tym samym całemu personelowi za ten wspaniały czas spędzony w przedszkolu. Na zakończenie Pani Dyrektor wraz w wychowawczynią wręczyły starszakom pamiątkowe zdjęcia i nagrody, życząc wszystkim wspaniałych wakacji. Wręczone zostały także podziękowania dla rodziców, którzy brali czynny udział w życiu przedszkola. Grupa dzieci 5-4 letnich pożegnała przedszkolaki idące do szkoły, kierując do nich życzenia samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci 6-letnie, pracownicy przedszkola oraz rodzice mogli skosztować pyszny pożegnalny tort.